Connect with us

ACTUALITATE

Un bărbat din Gherla are nevoie de ajutor. A fost diagnosticat cu tumoră la femur și trebuie să strângă URGENT bani de operație

Publicat


tudor calapod

Tudor Calapod, un bărbat în vârstă de 37 de ani din Gherla, are nevoie de ajutor. Acesta trebuie operat de urgență și nu are banii necesari.

Tudor Calapod locuiește în Gherla și a fost diagnosticat cu o tumoare la nivel intra-osos/femur, care necesită intervenție chirurgicală urgentă.

Un bărbat din Gherla are nevoie de ajutor

„Procedurile presupun înlăturarea tumorii și implementarea în interior a unei proteze speciale. Toate aceste intervenții ajung la totalul unei sume de 20.000 de euro.

Având în vedere că trebuie sa mă operez în ianuarie 2023, nu am posibilitate să adun această sumă. Fapt pentru care, fac acest apel umanitar. Cei care puteți și doriți să mă ajutați, vă sunt recunoscător!

Am speranța că prin sprijinul dumneavoastră să îmi pot realiza cu bine operatia”, este apelul bărbatului.

 

tudor calapod1

tudor calapod2

Cei care doresc să îl ajute pe Tudor pot face donații:
Nume titular conturi: Tudor Calapod
RON – RO34BTRL01301201Z20854XX
EURO – RO37BTRLEURCRT00Z2085401




Comenteaza

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Publicitate
Publicitate
Publicitate

Știri din Alba

Publicitate
Publicitate
Publicitate