ACTUALITATE
FOTO/ Soția lui Emil Boc a scos o antologie de poezii. La Editura Academiei Române
Oana Boc, soția primarului Clujului, Emil Boc, a anunțat un eveniment editorial care o privește direct, și anume apariția unui volum de poezii.
”Una dintre bucuriile acestei veri: mi-a apărut antologia de poezii în prestigioasa colecție „O sută și una de poezii” a Editurii Academiei Române.
Mulțumiri lui Pompiliu Crăciunescu pentru splendida prefață, mulțumiri Editurii Academiei Române pentru invitația la colaborare și mulțumiri cititorilor cu care mă întâlnesc dincolo de spațiu și de timp, în lumile din poeziile mele!”, a spus Oana Boc.
Urmăriți Cluj24.ro și pe Google News
CLUJUL PENTRU TOȚI - Ai o propunere pentru un Cluj mai bun? Ai o problemă în zonele în care îţi trăieşti viaţa? Semnalează-ne-o! Trimite mesajul tău pe email prin ACEST FORMULAR, Whatsapp sau pe Facebook messenger






