ACTUALITATE
Aeroportul Cluj organizează licitație publică pentru închirierea unui spațiu în zona restricționată
Aeroportul Internațional „Avram Iancu” Cluj organizează licitație publică pentru închirierea unui spațiu comercial destinat activităților de suport în zona restricționată.
Aeroportul Internațional „Avram Iancu” Cluj anunță organizarea unei licitații publice pentru închirierea unui spațiu comercial destinat activităților auxiliare și serviciilor specifice pentru utilizatorii aeroportului.
Detalii despre spațiul licitat
Este vorba de un spațiu situat la subsolul aeroportului, în zona restricționată din corpul de legătură, cu o suprafață de 45 mp. Licitația va avea loc pe 21 noiembrie 2024, la ora 9.
Spațiul comercial S-01A este destinat depozitării și desfășurării unor activități auxiliare care să sprijine utilizatorii aeroportului.
Procedura și documentația de licitație
Pentru persoanele interesate de participarea la licitație, documentația completă, inclusiv fișa de date, caietul de sarcini și clauzele contractuale, poate fi obținută de la Serviciul Achiziții Publice al Aeroportului. Documentele sunt disponibile în format electronic sau pe hârtie, la solicitare scrisă, prin email la office@airportcluj.ro.
Costul documentației este de 200 lei (TVA inclus), achitabil fie în numerar la casieria Aeroportului, fie prin transfer bancar.
Data limită pentru solicitarea clarificărilor este 12 noiembrie 2024, ora 16.
Ofertele trebuie depuse la sediul Aeroportului Internațional Avram Iancu Cluj, situat pe str. Traian Vuia, nr. 149, Cluj-Napoca, până cel târziu la 21 noiembrie 2024, ora 08:50. Deschiderea publică a ofertelor va avea loc la sediul Aeroportului, pe 21 noiembrie 2024, la ora 9.
Urmăriți Cluj24.ro și pe Google News
CLUJUL PENTRU TOȚI - Ai o propunere pentru un Cluj mai bun? Ai o problemă în zonele în care îţi trăieşti viaţa? Semnalează-ne-o! Trimite mesajul tău pe email prin ACEST FORMULAR, Whatsapp sau pe Facebook messenger






