Connect with us

EVENIMENT

VIDEO. Atenție mare la șantierele din Cluj. O femeie a căzut pe mijlocul străzii, printre mașini, după ce s-a împiedicat

Publicat


Incident destul de grav pe Calea Mănăștur din Cluj-Napoca. O femeie s-a împiedicat chiar în timp ce traversa strada și a căzut pe carosabil.

Doar o minune a făcut ca aceasta să nu fie lovită de o mașină.

Atenție mare la șantierele din Cluj. O femeie a căzut pe mijlocul străzii, printre mașini, după ce s-a împiedicat

Așa cum se vede din imaginile care au apărut pe Facebook, femeia s-a angajat în traversarea străzii, prin loc nepermis, în momentul în care a văzut că nu mai trec mașini. Ea se afla la câțiva metri de trecerea de pietoni.

femeie cazuta (3)

Se pare că a făcut un pas greșit, trotuarul fiind prea sus, s-a dezechilibrat și a cazut pe mijlocul drumului.

femeie cazuta (1)

Trecătorii din zona au intervenit imediat să o ajute, iar unul dintre ei a sunat la Ambulanță. Până la urmă, femeia a fost ridicată și dusă pe trotuar.

 




Comenteaza

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Publicitate
Publicitate
Publicitate

Știri din Alba

Publicitate
Publicitate
Publicitate