EVENIMENT
UPDATE. Ați VĂZUT-O? Femeie din Cluj-Napoca, DISPĂRUTĂ de acasă
La data de 26 februarie a.c., Poliția municipiului Cluj-Napoca a fost sesizată despre faptul că numita Vereșezan Ana, în vârstă de 55 de ani, din municipiul Cluj-Napoca, a plecat de la domiciliu în data de 25 februarie a.c., în jurul orei 14.30 și nu s-a mai întors până în prezent.
SEMNALMENTE– înălțime aproximativă – 1,59 m, 64 de kg, păr scurt de culoare brunet, ochi căprui.
La momentul plecării aceasta era îmbrăcată cu palton negru, pantaloni negri și cizme negre.
Persoanele care pot furniza orice informaţii despre aceasta sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unităţi de poliţie sau să apeleze gratuit numărul unic de urgenţă 112!
Update:
Persoana a revenit la domiciliu. Pe timpul plecării a relatat faptul că nu a fost victima vreunei infracțiuni. Mulțumim pentru sprijin!
Sursa: IPJ Cluj
Urmăriți Cluj24.ro și pe Google News
CLUJUL PENTRU TOȚI - Ai o propunere pentru un Cluj mai bun? Ai o problemă în zonele în care îţi trăieşti viaţa? Semnalează-ne-o! Trimite mesajul tău pe email prin ACEST FORMULAR, Whatsapp sau pe Facebook messenger






