Connect with us

ACTUALITATE

Deputatul Viorel Băltărețu: O susțin pe Camelia Sălcudean, sper să devină președintele USRPLUS Cluj

Publicat


Deputatul USRPLUS Cluj Viorel Băltărețu o susține pe Camelia Sălcudean pentru funcția de președinte al filialei județene la alegerile care au loc sâmbătă.

”Sâmbătă este o zi foarte importantă pentru USRPLUS Cluj, sunt alegeri pentru Biroul Județean, pentru delegații care vor participa la Congresul Național din 2 octombrie. În funcție de alegerile pe care le vom face sâmbătă vom da o direcția sau alta filialei.

Sunt trei candidați pentru funcția de președinte al filialei județene USRPLUS Cluj și 48 de colegi care candidează pe circa 20 locuri în Biroul Județean.

Unul dintre candidații la funcția de președinte este subprefectul Camelia Sălcudean care candidează împreună cu o echipă competentă, formată din membri USR și PLUS. Eu am mare încredere în această echipă, în Camelia Sălcudean și o susțin în demersul ei. Sper să devină președintele USRPLUS Cluj”, a spus Băltărețu.

Citește și Subprefectul Camelia Sălcudean, cele mai mari șanse să devină președintele USRPLUS Cluj




Comenteaza

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Publicitate
Publicitate
Publicitate

Știri din Alba

Publicitate
Publicitate
Publicitate