Connect with us

EVENIMENT

Boc: Meciul România – Olanda de la Euro2024 se vede pe un ecran uriaș în Piața Unirii din Cluj-Napoca

Publicat


România
Primarul Emil Boc a anunțat că meciul România – Olanda din optimile Euro2024, programat marți, de la 0ra 19, se va vedea pe un ecran uriaș amplasat în Piața Unirii din Cluj-Napoca. 
”Cluj-Napoca: Hai România!! Susținem împreună generația de suflet! România vs Țările de Jos se transmite în Piața Unirii!
Primăria municipiului Cluj-Napoca în parteneriat cu Terapia – o companie Sun Pharma – vă invită să urmărim împreună meciul din optimile de finală ale Campionatului European chiar în inima Clujului, în Piața Unirii, susținându-i pe tricolori în meciul împotriva Țărilor de Jos.
În Piața Unirii vor fi 2500 de scaune puse la dispoziție pentru suporteri. Vă încurajăm să veniți îmbrăcați în galben, cu tricourile naționalei și cu drapelul țării, pentru a intra împreună în atmosfera de meci.
Hai România!”, a spus Boc.




Comenteaza

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Publicitate
Publicitate
Publicitate

Știri din Alba

Publicitate
Publicitate
Publicitate