EVENIMENT
Acesta este bărbatul care a fugit din Spitalul de Pneumoftiziologie Cluj! Cine îl vede, să anunțe Poliția
Poliția Cluj îl caută pe bărbatul în vârstă de 37 de ani, din județul Buzău, care a plecat voluntar, azi, din Spitalul de Pneumoftizilogie Cluj-Napoca unde se afla internat, însă nu s-a mai întors.
”Poliţia a fost sesizată cu privire la faptul că, la data de 1 aprilie a.c., Androne Nicolae Marian, în vârstă de 37 de ani, din județul Buzău, a plecat voluntar dintr-o unitate medicală din municipiul Cluj-Napoca, unde se afla internat, fără încuviințarea personalului medical și nu s-a mai întors. Bărbatul a fost testat pentru virusul COVID-19, rezultatul fiind negativ”, au spus polițiștii.
Semnalmentele bărbatului sunt: înălțime aproximativă 1.75-1.80 m, părul brunet, scurt, ochii căprui, tenul măsliniu.
Nu se cunoaște vestimentația pe care o purta la momentul plecării.
Dacă îl vedeţi, nu ezitaţi să apelaţi gratuit 112, pentru a anunţa imediat Poliţia!
Urmăriți Cluj24.ro și pe Google News
CLUJUL PENTRU TOȚI - Ai o propunere pentru un Cluj mai bun? Ai o problemă în zonele în care îţi trăieşti viaţa? Semnalează-ne-o! Trimite mesajul tău pe email prin ACEST FORMULAR, Whatsapp sau pe Facebook messenger






