EVENIMENT
FOTO. Fată de 13 ani, dispărută dintr-un centru de plasament din Cluj-Napoca. Dacă o vedeți, sunați la 112
Poliția municipiului Cluj-Napoca a fost sesizată, luni, despre faptul că Daria Alexandra Cocoi, o fată în vârstă de 13 de ani, din municipiul Cluj-Napoca, ar fi plecat voluntar dintr-un centru de plasament din Cluj-Napoca, iar până în prezent nu a revenit.
Potrivit Poliției Cluj, semnalmentele fetei sunt înălțime aproximativă 1.60 m, păr șaten tuns la nivelul umerilor, ochi căprui.
La momentul plecării aceasta era îmbrăcată cu o bluză verde, vestă albă, blugi albaștri și încălțăminte de culoare albă.
Persoanele care pot furniza orice informaţii despre minoră sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unităţi de poliţie sau să apeleze gratuit 112!
Urmăriți Cluj24.ro și pe Google News
CLUJUL PENTRU TOȚI - Ai o propunere pentru un Cluj mai bun? Ai o problemă în zonele în care îţi trăieşti viaţa? Semnalează-ne-o! Trimite mesajul tău pe email prin ACEST FORMULAR, Whatsapp sau pe Facebook messenger






